Per savo veiklos metus UAB „JAS“ suprojektavo daugiau nei 130 įvairios paskirties objektų, kurie džiugina unikaliais interjerais bei originaliais urbanistiniais sprendimais. Svarbiausių realizacijų sąrašą papildydama naujais objektais, bendrovė užsakovų akyse išlieka patikimu, kūrybišku ir brandžiu projektavimo paslaugų partneriu. UAB „JAS“ – projektavimo ir statybos priežiūros darbų įmonė, aktyvią veiklą vykdanti nuo 1991 m. Bendrovė rengia kompleksinius visuomeninių pastatų, pramoninių bei administracinių objektų, individualių namų projektus, teikia inžinerines-technines konsultacijas, dirba statybų valdymo priežiūros srityje.

Įmonei vadovaujantis Virginijus Juozaitis – nuo 1980 m. projektavimo darbų patirtį turintis architektas. Jo deklaruojama architektūra orientuojasi į naujausias technologijas, nevengia madingų elementų, galinčių turėti išliekamąją vertę. Kūrybinio stiliaus vientisumas, racionalios formos ir dėmesys funkciją atspindintiems atributams išskiria šio architekto darbus iš kitų. Plačiau apie architektą V. Juozaitį ir realizuotus projektus>>>

Pagrindiniai UAB „JAS“ darbo principai – aukštas profesionalumo lygis, puiki kokybė ir griežti atlikimo terminai leidžia rengti projektus itin stambiems ir sudėtingiems objektams. Sukaupta patirtis ir kompetencija projektuojant viešbučius, prekybos centrus, administracinius bei pramoninius pastatus atveria galimybę plėsti veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 

STUDIJOS VADOVAS, ARCHITEKTAS     VIRGINIJUS JUOZAITIS